Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Komisijas

Administratīvā komisija

  • Santa Morovska – komisijas priekšsēdētāja
  • Alla Ādamsone
  • Aldis Vecvanags
  • Gunta Mūrmane
  • Rita Balode
  • Tatjana Krūmiņa

Iepirkuma komisija

  • Inga Zālīte – komisijas priekšsēdētāja
  • Rudīte Bete
  • Anita Strautmane
  • Signe Pavasare
  • Līga Landsberga
  • Andis Ozoliņš

Būvvalde

  • Rudīte Bete – komisijas priekšsēdētāja
  • Ivo Kalvelis
  • Andris Lauskis
  • Zane Gatere
  • Zaiga Jēkabsone

Dzīvokļu komisija – pieņem pirmdienās un ceturtdienās plkst.10.00–13.00 Zinātnes ielā 7, 306.kab.

  • Revita Jakupāne – komisijas priekšsēdētāja
  • Kristīne Freiberga
  • Vija Vāvere
  • Dagnija Liepiņa
  • Inese Lazdāne

Dzīvojamo māju privatizācijas komisija

  • Dagnija Liepiņa – komisijas priekšsēdētāja
  • Revita Jakupāne
  • Vija Vāvere
  • Gunta Mūrmane
  • Aldis Vecvanags

Lauksaimniecības zemju darījumu uzraudzības komisija

  • Ineta Eriksone – komisijas priekšsēdētāja
  • Jānis Zilvers
  • Inese Lazdāne
  • Revita Jakupāne
  • Ilze Lūkina
  • Vija Vāvere
  • Gunta Mūrmane

Koncesiju uzraudzības komisija

  • Jeļena Zarandija – komisijas priekšsēdētāja
  • Inta Lipovska
  • Andris Akermanis
  • Laura Līne
  • Ingrīda Kantiķe

Pašvaldības īpašuma atsavināšanas un izsoles komisija

  • Gunta Mūrmane – komisijas priekšsēdētāja
  • Sanda Balode
  • Jeļena Oglobļina
  • Līga Landsberga
  • Juris Ivars Čivčs
  • Laura Akmentiņa

Siltumapgādes jautājumu komisija

  • Aldis Vecvanags
  • Līga Proškina
  • Jānis Strazdiņš

Apstādījumu aizsardzības komisija

  • Zane Gatere
  • Aira Balde
  • Normunds Dzenis

Publisko izklaides un svētku pasākumu iesniegumu izskatīšanas komisija

  • Līga Sausiņa – komisijas priekšsēdētāja
  • Zanda Abzalone
  • Dace Pleša
  • Jolanta Borīte
  • Austra Priļepiševa
  • Kristaps Freimanis
  • Inga Zālīte

Simbolikas komisija

  • Rainers Helds – komisijas priekšsēdētājs
  • Inese Lazdāne
  • Sindija Brikmane

Vēlēšanu komisija

  • Tatjana Krūmiņa – komisijas priekšsēdētāja
  • Madara Skrastiņa – komisijas sekretāre 
  • Dagnija Liepiņa
  • Zenta Bite
  • Kristīne Bērze
  • Anna Kalniņa
  • Zane Reizniece

Avārijas ēku (būvju) apsekošanas komisija

  • Rudīte Bete – komisijas priekšsēdētāja
  • Kristaps Freimanis
  • Revita Jakupāne
  • Madara Skrastiņa
  • Kristīne Bērze

Siguldas pilsētvides un ainavu valde

  • Uģis Mitrevics – valdes priekšsēdētājs
  • Līga Sausiņa
  • Rudīte Bete
  • Zane Gatere
  • Dita Laure
  • Jeļena Zarandija
  • Inga Zālīte
  • Tatjana Krūmiņa
  • Zaiga Jēkabsone
  • Māris Riekstiņš
  • Andis Ozoliņš

Medību koordinācijas komisija

  • Andis Ozoliņš – komisijas priekšsēdētājs
  • Jānis Lūsis
  • Aigars Dābols
  • Leons Kalniņš
  • Linards Ligeris
  • Modris Kalvāns
  • Guntars Kampernovs

Apbalvojumu komisija

  • Līga Sausiņa – komisijas priekšsēdētājs
  • Anna Kalniņa – komisijas sekretārs
  • Sandra Tukiša
  • Zanda Abzalone
  • Madara Skrastiņa
  • Kristīne Freiberga
  • Siguldas novada Kultūras centra direktors
  • Pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldes vadītājs

Invazīvo augu sugu izplatības ierobežošanas ekspertu grupa

  • Ineta Eriksone – komisijas priekšsēdētāja
  • Maija Kovāča
  • Dita Laure
  • Vija Vāvere
  • Zenta Bite
  • Lilija Stepanova

Siguldas novada kultūras un izklaides pasākumu mērķprogrammas finansēšanas konkursa komisija

  • Līga Sausiņa – komisijas priekšsēdētāja
  • Jolanta Borīte
  • Dace Pleša
  • Juris Lisenko
  • Rainers Helds
  • Anna Sundukova

Pedagoģiski medicīniskā komisija

  • Kristīne Karnīte (speciālais pedagogs) – komisijas priekšsēdētāja
  • Baiba Martinsone (klīniskais psihologs)
  • Vita Brivka (logopēds)
  • Ineta Kalniņa (speciālais pedagogs)
  • Ilze Silanža (pediatrs)

Nacionālās pretošanās kustības dalībnieku iesniegumu izskatīšanas komisija

  • Jeļena Zarandija – komisijas priekšsēdētāja
  • Ingrīda Mežecka – komisijas priekšsēdētāja vietniece, komisijas sekretāre
  • Austra Priļepiševa
  • Juris Ivars Čivčs

Siguldas novada kultūras projektu finansēšanas konkursa komisija

  • Līga Sausiņa – komisijas priekšsēdētāja
  • Jolanta Borīte
  • Arisa Pastuhova
  • Jolanta Bimbere
  • Zanda Dūdiņa-Sproģe
  • Ilze Jakubovska

Kultūras programmu izvērtēšanas un maksas pasākumu biļešu cenu noteikšanas komisija

  • Jolanta Borīte – komisijas priekšsēdētāja
  • Dace Pleša
  • Jolanta Bimbere
  • Juris Lisenko
  • Jolanta Grabuzova
 
Siguldas novada pašvaldības Izglītības iestāžu telpu iznomāšanas komisija
  • Līga Sausiņa – komisijas priekšsēdētāja
  • Sandra Tukiša
  • Zanda Abzalone
  • Aivars Fridrihsons
  • Sandra Ķirule

Civilās aizsardzības komisija