Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Yamaha mūzikas skola

Yamaha mūzikas skola

Adrese: Ausekļa iela 5 (2. stāvā), Siguldā.
Tālrunis: 26186820 (Kristaps Brikmanis),
28349971 (Iveta Brikmane)
E-pasts: sigulda@yamahaskola.lv


ROTAĻAS UN NODARBĪBAS BĒRNIEM*

YAMAHA mūzikas skolu pamatā ir unikāla metodiska sistēma, kas nodrošina optimālu muzikālo attīstību visas cilvēka dzīves garumā, sākot jau no četru mēnešu vecuma līdz pat sirmam vecumam. Strādājot ar mazuļiem no 4 līdz 7 mēnešu vecumam, ir ļoti lielas iespējas attīstīt absolūto dzirdi un izcilu muzikalitāti. Tas ir laiks, kad bērns mācās atšķirt apkārtnes trokšņus no mātes valodas un šajā laikā mācītu mūziku bērns atcerēsies visai dzīvei.

  • „Robis” (bērniem no 4 līdz 18 mēnešu vecumam. Materiāli: vecākiem domāta grāmata un kompaktdisks. Mācību ilgums: apmēram viens gads);
  • „Mazulis un mūzika” (bērniem no 18 mēnešu līdz 4 gadu vecumam (viena vecāka pavadībā). Materiāli: divas krāsainas mācību grāmatas un kompaktdiski. Mācību ilgums: apmēram divi gadi);
  • „Mūzikas brīnumzeme” – bērniem no 5 līdz 7 gadu vecumam viena vecāka pavadībā. Nodarbības notiek grupās, apgūstot solfedžo un taustiņinstrumentu spēli. Ar rotaļu un spēļu palīdzību sagatavo bērnu mūzikas instrumenta spēlei. Mācību materiāli – divas mācību grāmatas, darba burtnīcas un audio ieraksti;
  • „Jautrie taustiņi” – bērniem no 6 līdz 8 gadu vecumam. Nodarbības notiek grupās. Programma ietver gan klavieru, gan digitālā taustiņinstrumenta spēles tehniku. Mācību materiāls – divas mācību grāmatas un audioieraksti.


INTEREŠU IZGLĪTĪBA bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem*

  • Ģitāras spēle** – bērniem no 8 gadu vecuma un jauniešiem. Nodarbības notiek nelielās grupās, vienu reizi nedēļā 60 minūtes. Mācības notiek pēc mācību grāmatām un CD;
  • „Taustiņinstrumentu spēles apmācība” – bērniem no 8 gadu vecuma, jauniešiem un pieaugušajiem. Mācības notiek nelielās grupās, kas ļauj pilnveidot gan solo, gan ansambļa spēli. Tiek apgūts ļoti daudzveidīgs repertuārs – no klasikas līdz rokam. Mācību materiāli: 6 mācību grāmatas un audioieraksti.

* Mēneša maksa programmās „Robis” un „Mazulis un mūzika” – 30 eiro. Ja no vienas ģimenes nodarbībās piedalās divi un vairāk audzēkņi, katram ir 25 % atlaide.
** Ģitāras spēles mēneša maksa – 38 eiro.
Pirmā nodarbība bez maksas.
Papildu informācija aplūkojama tīmekļa vietnē www.yamahaskola.lv.