Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Mākslu skolā „Baltais Flīģelis” skatāmas bērnu grāmatu ilustrācijas

2018-01-12
No 12.janvāra līdz 8.februārim Mākslu skolas „Baltais Flīģelis” Izstāžu telpā apskatāmas bērnu grāmatu izdevniecības „Liels un mazs” grāmatu ilustrācijas „Ja Bikibukam būtu izstāde”.
 
Bikibuks ir 100 bilžu grāmatu sērija, kurā mūsdienu latviešu mākslinieki attēlojuši visu paaudžu iemīļotus latviešu autoru dzejoļus – no Rūdolfa Blaumaņa līdz Kārlim Vērdiņam. Katrā no grāmatiņām ir viens latviešu dzejolis. Bikibuka formāts ir mazs, taču katrā no tiem mākslinieka darba apjoms – liels. Dzejoļus, ko vecāki vai vecvecāki iemīļojuši savā bērnībā, mūsdienu latviešu mākslinieki ierauga no jauna un ved pie šodienas lasītājiem.
 
Ilustrāciju izstāde Mākslu skolā notiek laikā, kad iestādē norisinās Latvijas Mākslas skolu valsts konkurss, kura tēma ir
bilžu grāmata.
 
Ieeja – bez maksas.