Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Izsludināta LEADER projektu iesniegumu pieņemšanas sestā kārta

2019-08-12

Rīgas rajona lauku attīstības biedrība izsludina projektu iesniegumu pieņemšanas sesto kārtu Lauku attīstības Programmas 2014.–2020. gadam 19.2.pasākuma „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros apstiprinātās stratēģijas ieviešanai. Projektu iesniegumu pieņemšana Lauku atbalsta dienesta Elektroniskās pieteikšanās sistēmā notiks no 9. septembra līdz 9. oktobrim.

Izsludināto rīcību atbalsta apmēra kopsumma – 301 891,93 eiro.

1. rīcība – 2.1. Vietējās teritorijas infrastruktūras un objektu sakārtošana pakalpojumu pieejamībai, kvalitātei un sasniedzamībai; pieejamais finansējums – 150945,97 eiro.

2. rīcība – 2.2. Daudzveidīgu sabiedrisko aktivitāšu pieejamība un attīstība; pieejamais finansējums – 150945,96 eiro.

Projektu īstenošanas termiņš ir viens gads no Lauku atbalsta dienesta lēmuma pieņemšanas par projekta iesnieguma apstiprināšanu. Būvniecības un teritorijas labiekārtošanas gadījumā vai, ja projektu īsteno aktivitātē „Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” un projektā paredzēta attiecināmo izmaksu pozīcija „Ar projektu saistītā personālā atalgojuma un darbības nodrošināšana”, kur izmaksas nepārsniedz 15% no projekta kopējās attiecināmo izmaksu summas – divi gadi no Lauku atbalsta dienesta lēmuma pieņemšanas par projekta iesnieguma apstiprināšanu.

Papildu informācija projektu iesniegšanu un to vērtēšanas kritērijiem pieejama Rīgas rajona lauku attīstības biedrības tīmekļa vietnē vai Lauku atbalsta dienesta tīmekļa vietnē.