Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Pašvaldības speciālisti tiekas ar Latvijas Pasākumu producentu asociācijas pārstāvjiem

2019-09-07

Atklājot kultūras centra „Siguldas devons” otro sezonu, uz tikšanos pulcējās Latvijas Pasākumu producentu asociācijas pārstāvji, izcili nozares speciālisti, oriģinālpasākumu producenti, lai iepazītos ar kultūras centra radošajām un tehniskajām iespējām, apspriežot ar Siguldas novada pašvaldības pārstāvjiem kultūras nozares jaunumus un sadarbības iespējas.

Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics, kultūras centra „Siguldas devons” direktore Jolanta Borīte un kultūras sfēras speciālisti tikās ar mūzikas producēšanas studijas „L Tips Agency”, kreatīvās grupas „Ideju institūts”, radošās apvienības „Skudras metropole”, pasākumu aģentūras „Ideju nams”, sabiedrisko attiecību aģentūras „Komunikācijas aģentūra”, biedrības „Staro100”, pilna servisa pasākumu aģentūras „Untitled”, kā arī „Producentu grupu 7” un „NECom” pārstāvjiem, lai iepazīstinātu ar kultūras centra radošajām un tehniskajām iespējām, aicinot uz sadarbību gan nacionāla, gan starptautiska mēroga kultūras notikumu rīkošanā Siguldā un ņemot vērā iespēju piesaistīt pieredzējušus un radošus ēdinātājus, dekoratorus un citus pakalpojumu sniedzējus.

Jau zināms, ka nākamgad martā kultūras centrā „Siguldas devons” notiks 6. Latvijas Pasākumu forums, kas pulcēs pasākumu industrijas profesionāļus no visas Latvijas. Četru dienu plašajā programmā plānotas darba sesijas pasākumu izstrādes un realizācijas jomās, „LaPPA kvalitātes zīmes 2020” saņēmēju – pasākumu nozares piegādātāju – izziņošanas pasākums, kā arī „Latvijas pasākumu mūziķu skate 2020”, tradicionālā Latvijas Pasākumu producentu apvienības (LaPPA) „Pasākumu gada balvas” pasniegšanas ceremonija un Pasākumu foruma reģionālā diena.

Jāatzīmē, ka tikšanās laikā Latvijas Pasākumu producentu apvienības pārstāvjiem bija iespēja nogaršot īpašo kafejnīcas „Aparjods” izstrādāto desertu „Siguldas devons”, kas sastāv no biezpiena krēma, griljāžas, dedzinātām dzērvenēm, smiltsērkšķu nektāra, kā arī apelsīniem un medus.

Foto: Reinis Oliņš