Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Siguldas novada Ekoskolas saņems apbalvojumus

2019-09-09

Šogad 178 izglītības iestādes saņems Ekoskolu programmas apbalvojumus par sasniegumiem vides izglītībā. 16. septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks Ekoskolu apbalvošanas ceremonija, kurā Starptautiskais Zaļais karogs sesto reizi tiks piešķirts Siguldas pirmsskolas izglītības iestādei „Ieviņa”, bet otro reizi Siguldas 1. pamatskolai un Laurenču sākumskolai piešķirts Latvijas Ekoskolu sertifikāts 2019./2020. mācību gadam.

Ekoskolas uzrunā vietējās kopienas un veido vides izglītības tīklu 75 pašvaldībās visā Latvijā un tās vieno kopīgs mērķis – iesaistīt skolēnus aizraujošā, uz rīcību orientētā un sociāli atbildīgā vides izglītības procesā, kas veicina ilgtspējīgu attīstību.

Ekoskolu programma ir plašākā vides izglītības programma Latvijā un arī pasaulē. Latvijā tā apvieno vairāk nekā 200 izglītības iestāžu. Starptautiskā Zaļā karoga balva ir kvalitātes zīme, ar ko lepoties – to saņem tikai tās skolas, kas ilgstošā laika posmā spēj demonstrēt izcilas aktivitātes vides jomā. Latvijas Ekoskolas nosaukums un diploms savukārt ir nacionāla līmeņa balva skolām, kuras ir ceļā uz Zaļo karogu.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas pirmsskolas izglītības iestādes „Ieviņa” Ekoskolas koordinatore
Ilze Rence