Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Iespēja pieteikties līdzfinansējumam sporta pasākumu organizēšanai 2020. gadā

2019-10-07

Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde aicina līdz 15. oktobrim iesniegt pieteikumus finansējumam sporta pasākumu organizēšanai 2020. gadā. Pieteikumi iesniedzami saskaņā ar Siguldas novada pašvaldības domes iekšējo noteikumu “Par finansējuma piešķiršanu sporta veidiem un sporta pasākumu organizēšanai Siguldas novadā” IV. nodaļu, kura nosaka arī attiecināmās un neattiecinās pašvaldības finansējuma izmaksas, kā arī citus nosacījumus.

Pasākumu pieteikuma forma pieejama šeit.

Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde informē, ka līdz 15. oktobrim sportisti vai viņu pārstāvji var iesniegt pieteikumus naudas balvām par augstiem sasniegumiem sportā par periodu no 2018. gada 1. oktobra līdz 2019. gada 30. septembrim, kas tiek piešķirtas saskaņā ar pašvaldības domes nolikumu “Par kārtību, kādā Siguldas novada sportistiem piešķiramas naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā un naudas balvas apmēru”.

Lai nodrošinātu Siguldas novada sporta nozares statistikas datu uzskaiti, aicinām Siguldas novada sporta organizācijas, gan Siguldas novadā reģistrētās, gan tās, kuras aktīvi darbojas Siguldas novadā, līdz 15. oktobrim iesniegt Sporta pārvaldei Statistikas datu aptaujas tabulu, kas pieejama šeit.

Pašvaldības iekšējie noteikumi, sporta pasākumu finansējuma pieteikuma veidlapa un Statistikas datu aptaujas tabula pieejami, arī interesējoties pašvaldības Sporta pārvaldē.