Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Bērnudārza “Pīlādzītis” bērni dodas Latvijas svētku veltītajā ekskursijā

2019-11-06

5. novembrī bērnudārza “Pīlādzītis” vecākā pirmsskolas vecuma bērni devās Latvijas dzimšanas dienai veltītajā ekskursijā ar autobusu apkārt Siguldai, kuras mērķis bija apskatīt savu pilsētu lietainā rudens dienā.

No autobusa, jautru un atbilstošu dziesmu pavadībā, tika apskatīta Lorupes grava, Kaķīškalns, dažādas izglītības iestādes, Spieķu parks, Siguldas bobsleja un kamaniņu trase “Sigulda” un citas bērniem interesējošas vietas Siguldā. Autobusā virmoja pozitīva gaisotne, bērni ar interesi vēroja citas Siguldas pirmsskolas izglītības iestādes, izdarot secinājumus un salīdzinot tās ar savu bērnudārzu. Bērni dalījās ar emocijām un pieredzi par dažādās Siguldas vietās piedzīvoto, vēroja dabu un saskatīja dažādus dzīvniekus, kā arī nonāca pie vērtīgiem secinājumiem.

Arī lietainās dienās Pīlādzīša skolotājas un bērni gatavi izzināt pasauli un gūt jaunas zināšanas.

Informāciju sagatavoja:
Bērnudārza ''Pīlādzītis'' vadītājas vietniece izglītības jomā
Krista Gabranova