Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

“Siguldas devonā” aicina uz deju kolektīva “Vizbulīte” un draugu koncertu

2019-11-07
8. novembrī plkst. 18.00 kultūras centrā “Siguldas devons” ikviens, kam tuvas tautas dejas, aicināts uz Siguldas Valsts ģimnāzijas deju kolektīva “Vizbulīte” un draugu koncertu “Uz taciņas”.

Koncertā kopā uz vienas skatuves uzstāsies jauniešu deju kolektīvi “Vizbulīte”, “Metieniņš” un “Austriņš”, bērnu deju kolektīvi “Teiksmiņa” un “Stariņš”, tautas deju ansambļi “Teiksmas studija” un “Venta”.

Deja – tā nav tikai mūzika un koši tērpi, tā neslēpjas auguma skaistumā, soļu un kustību precizitātē, spilgtos žestos un azartā. Katrai dejai ir sava dvēsele, un to atrast un atdot skatītājiem ir pats galvenais un grūtākais uzdevums.

Biļetes pieejamas kultūras centra “Siguldas devons” kasē. Biļetes cena – 2,50 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.