Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Notiks sacensības loka šaušanā “Siguldas spieķis”

2020-01-10

Sestdien, 11. janvārī, no plkst. 10.00, Siguldas 1. pamatskolas sporta zālē norisināsies sacensību seriāla “Siguldas spieķis” 2019./2020. sezonas 3. posms šaušanā ar loku, kuru organizē sporta klubs “Stiegra”.

Šajās sacensībās piedalīsies 65 dalībnieki, no tiem 22 ir bērni un jaunieši, kas sacentīsies par labāko rezultātu astoņu loku veidu konkurencēs, lai iegūtu “Siguldas spieķis” kausu. Sacensību dalībnieki pulcēsies no Latvijas, kā arī no ziemeļvalstīm.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.