Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Informācija par parakstu vākšanas vietām un darba laikiem Siguldas novadā

2020-01-10

Saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas paziņojumu no 16. janvāra līdz 14. februārim notiks parakstu vākšana tautas nobalsošanai par Valsts prezidenta apturētajiem likumiem “Grozījumi Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likumā” un “Grozījums likumā “Par pašvaldībām”. Svarīgi atzīmēt, ka, parakstoties par tautas nobalsošanu apturētajiem likumiem, vēlētājs nevēlas šādu grozījumu pieņemšanu, bet visi, kas neaizies parakstīties par tautas nobalsošanu apturētajiem likumiem, atbalstīs minētos grozījumus. Paraksta nodošana ir bez maksas.

Parakstu vākšanas vietu darba laiki no 16. janvāra līdz 14. februārim: pirmdienās, trešdienās, ceturtdienās, piektdienās un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 13.00, bet otrdienās un svētdienās no plkst. 15.00 līdz 19.00.

Siguldas novadā ir noteiktas četras parakstu vākšanas vietas:

  • Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centrs, Raiņa iela 3, Sigulda;
  • Siguldas pagasta Kultūras nams, Zinātnes iela 7B, Siguldas pagasts;
  • Allažu pagasta pārvalde, Birzes iela 4, Allaži;
  • Mores pagasta pārvalde, Siguldas iela 11, More.

Iesniegums par parakstu vākšanu vēlētāja atrašanās vietā, kas tiek organizēta tiem vēlētājiem, kuru veselības stāvokļa dēļ nevar ierasties parakstu vākšanas vietā, jāiesniedz ne vēlāk kā līdz 13. februārim, nogādājot to jebkurā no parakstu vākšanas vietām, vai nosūtot elektroniski (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) uz e-pasta adresi pasts@sigulda.lv.

Papildu informācija par parakstu vākšanu tautas nobalsošanai pieejama šeit.

No 15. janvāra līdz 14. februārim darbosies arī Centrālās vēlēšanu komisijas informatīvais tālrunis 67049999, savukārt ar Siguldas novada vēlēšanu komisiju šajā laika posmā varēs sazināties, zvanot uz tālruņa numuru 28488676.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja
Tatjana Krūmiņa