Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Turpmāk Siguldas novadā publiskos pasākumos tiks izmantoti tikai videi draudzīgi trauki  (2) 

2020-01-14

Siguldas novada pašvaldība informē, ka 15. janvārī spēkā stāsies noteikumu “Par kārtību, kādā tiek saskaņota un organizēta ielu tirdzniecība Siguldas novadā” grozījumi. Būtiskākās izmaiņas paredz, ka turpmāk sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem jānodrošina vairākkārt izmantojamus vai videi draudzīgus vienreizējās lietošanas traukus un ēšanas piederumus pašvaldības publiskajā teritorijā notiekošajos pasākumos.

Turpmāk, ņemot vērā dabai draudzīgu un ekonomiski pamatotu risinājumu ieviešanu pašvaldības darbā, Siguldas novada teritorijā notiekošo pasākumu laikā sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniedzējam, kā arī alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecības pārdevējam jānodrošina vairākkārt izmantojami vai videi draudzīgi vienreizējās lietošanas trauki un ēšanas piederumi, kā arī salmiņi, kokteiļu maisāmie kociņi, kafijas krūžu vāciņi un citi.

Pirmais publiskais pasākums, kurā tiks izmantots videi draudzīgs iepakojums, norisināsies 25. janvārī Livonijas ordeņa Siguldas pilī, kad uz Ziemas garšas festivālu pulcēsies desmit gardēžu restorāni, lai iepriecinātu novadniekus un Siguldas viesus ar ēdieniem, kas tapuši uz dzīvas uguns.

Siguldas novada pašvaldība aicina videi draudzīgās iniciatīvas atbalstīt arī dārza svētkos vai privātos pasākumos, kuros kā uzņēmēji, tā Siguldas novada iedzīvotāji pulcē plašāku apmeklētāju loku.

Jāatgādina, ka tajos pasākumos, kuros tirdzniecības atļaujas izņemtas pirms šo grozījumu spēkā stāšanās dienai, tirgotāji tiek aicināti izmantot dabai draudzīgu iepakojumu.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


KOMENTĀRI