Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Šajā nedēļas nogalē Siguldā notiks Pasaules kausa noslēdzošais posms bobslejā un skeletonā

2020-02-12

Šajā nedēļas nogalē, no 14. līdz 16. februārim, Siguldā norisināsies Pasaules kausa izcīņas sezonas noslēdzošais posms bobslejā un skeletonā, vienlaicīgi tas būs arī Eiropas čempionāts četrās dažādās disciplīnās. Sacensībās piedalīsies visi pasaules labākie sportisti, tostarp skeletonisti Martins un Tomass Dukuri, bobslejists un Siguldas novadnieks Ralfs Bērziņš, kā arī bobslejists Oskars Ķibermanis, turpinot cīņu par pirmo trijnieku sezonas kopvērtējumā. Pasaules kausa sacensībās startēs arī olimpiskais čempions Oskars Melbārdis.

Siguldā Pasaules kausa posms bobslejā un skeletonā norisināsies jau otro gadu pēc kārtas. Šogad sacensību laikā 15. februārī plkst. 15.00 neilgi pēc vīriešu skeletona mačiem svinīgā ceremonijā Latvijas sportistiem tiks pasniegtas pārdalītās 2014. gada ziemas olimpisko spēļu medaļas. Bobslejā četriniekiem olimpisko zeltu saņems Oskars Melbārdis, Daumants Dreiškens, Arvis Vilkaste un Jānis Strenga. Savukārt olimpiskās bronzas medaļas divnieku vērtējumā tiks pasniegtas O. Melbārdim ar D. Dreiškenu.

Sacensību programma

Piektdien, 14. februārī

  • plkst. 18.00 Pasaules kausa izcīņas pēdējais posms bobslejā – sievietēm

Sestdien, 15. februārī

  • plkst. 12.00 sacensības vīriešu skeletonā, kas vienlaicīgi ir pasaules kausa noslēdzošais, 8. posms un arī Eiropas čempionāts
  • plkst. 15.00 svinīga 2014. gada ziemas olimpisko spēļu medaļu pasniegšanas ceremonija Latvijas bobslejistiem
  • plkst. 16.30 Pasaules kausa 7. posms bobslejā – divniekiem

Svētdien, 16. februārī

  • plkst. 10.00 Pasaules kausa noslēdzošais posms un vienlaicīgi Eiropas čempionāts skeletonā – sievietēm
  • plkst. 13.30 Pasaules kausa noslēgums bobslejā divniekiem un vienlaicīgi arī Eiropas čempionāts – vīriešiem

Sacensību laikā Siguldas trases teritorijā būs izvietoti vairāki videoekrāni, kā arī izklaides un ēdināšanas vietas. Apmeklētājus priecēs arī plaša kultūras programma – sestdien sacensību starplaikos muzicēs grupa “Colt”, savukārt svētdien uzstāsies latviešu rokgrupa “Pērkons”.

Bezmaksas transfērs un stāvvietu karte Pasaules kausa posma norises laikā

Domājot par satiksmes dalībnieku un pasākuma apmeklētāju ērtībām, pieejama automašīnu stāvvietu karte. Sacensību līdzjutējus aicinām mašīnas novietot pilsētas lielākajos stāvlaukumos: pie kultūras centra “Siguldas devons”, stāvlaukumā Raiņa ielā 3, kā arī stāvlaukumā pie Siguldas Jaunās pils vārtiem un pie Krišjāņa Barona pieminekļa Pils ielā 14A.  Savukārt 15. un 16. februārī sacensību apmeklētāji no stāvlaukuma Pils ielā 14A pie Krišjāņa Barona pieminekļa aicināti izmantot bezmaksas transfēru uz bobsleja un kamaniņu trases “Sigulda” finiša zonu, kas kursēs katras 30 minūtes. Sestdien, 15. februārī, laikā no plkst. 13.00 līdz 15.30 transfērs kursēs katras 15 minūtes.

Pasaules kausa posma sacensību apmeklējums ir bez maksas. Aicinām atbalstīt Siguldas novada, Latvijas un pasaules sportistus!

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.