Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Aicina uz tikšanos ar grāmatas “No Elkas kalna līdz jūrai” veidotājiem

2020-02-12
12. februārī plkst. 17.00 Siguldas novada bibliotēkā, Skolas ielā 3, notiks tikšanās ar ceļveža–albuma “No Elkas kalna līdz jūrai” idejas autoru un ekspedīcijas vadītāju Māri Ansi Mitrevicu, ekspedīcijas dalībniekiem un ceļveža veidotājiem stāstos par ceļojumu, grāmatas ideju un tās tapšanu. Ceļvedis–albums “No Elkas kalna līdz jūrai. Ceļojums laikā, telpā un caur sevi” ir daudzām fotogrāfijām, izzinošiem faktiem un maršrutu shēmām bagāts izdevums par Gauju.
 
2010. gada vasarā Gaujas Nacionālā parka jaunie reindžeri kopā ar iedvesmotāju, dabas un Gaujas pazinēju Māri Ansi Mitrevicu jeb daudziem pazīstamo Gaujas Mitro devās ekspedīcijā no Elkas kalna, kur meklējams Gaujas sākums. Deviņos gados, visvairāk vasarās, bet arī pavasarī un rudenī, un pat ziemā, laivojot starp vižņiem, dažreiz kājām un vienreiz ar velosipēdiem pieveica 452 kilometrus un nokļuva līdz jūrai. Katru gadu no 2010. līdz 2018. gadam vienu vai vairākas dienas viņi izpētīja visu par Gauju, kā rezultātā tapa ceļvedis–albums “No Elkas kalna līdz jūrai. Ceļojums laikā, telpā un caur sevi”.
 
Grāmatas tapšanā atbalstu sniedza Valsts Kultūrkapitāla fonds, Vidzemes plānošanas reģions un 16 pašvaldības.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.