Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Līdz 19. februārim iesaki pretendentus “Siguldas novada Gada balvai sportā 2019”

2020-02-13
Lai novērtētu Siguldas novada sportistus, veicinātu sporta nozares attīstību un sportisko rezultātu izaugsmi, vēl līdz 19. februārim novadniekiem iespēja izvirzīt kandidātus konkursam “Siguldas novada Gada balva sportā 2019”.  Kandidātu pieteikuma anketas pieejamas šeit. Anketas brīvā formā iespējams iesniegt arī pašvaldības klientu apkalpošanas centros.

Kandidātus iespējams izvirzīt vairākās nominācijās: “Gada sportists” un “Gada sportiste” augsto sasniegumu sportā, “Gada jaunais sportists”, “Gada jaunā sportiste” un “Gada komanda” bērnu un jauniešu sporta kategorijā, “Gada skolotājs”, kā arī “Gada sportists”, “Gada sportiste” un “Gada komanda” amatieru un tautas sporta kategorijā, “Neatlaidība sportā”, “Gada sporta pasākums”, “Aktīvākā sporta organizācija” un “Mūža ieguldījums sportā”.

Turpinot tradīcijas, arī šogad tiks sveikti Siguldas novada jaunieši, kuri 2019. gadā izcīnījuši Latvijas čempiona titulu dažādos sporta veidos – kopumā turpat 40 jaunie sportisti.

“Siguldas novada Gada balvas sportā” apbalvošanas ceremonija notiks 20. martā plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons”. Pasākumu aicināti apmeklēt ne tikai laureāti un to pavadošās personas, bet arī ikviens sporta cienītājs un interesents.