Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Izsludināts atkārtots publiskā iepirkuma konkurss grupu dzīvokļu būvniecībai

2020-07-08

Siguldas novada pašvaldība izsludinājusi atkārtotu publiskā iepirkuma konkursu par grupu dzīvokļu un “atelpas brīža” jeb īslaicīgās sociālās aprūpes centra projektēšanu, autoruzraudzību un būvniecību Saules ielā 6B.

Jau ziņots, ka Siguldas novada pašvaldība projekta ietvaros drīzumā uzsāks grupu dzīvokļu projektēšanu un ēkas būvniecību Saules ielā 6B, Siguldā, kur tiks izveidotas 16 vietas grupu māju iedzīvotājiem un divas vietas “atelpas brīža” apmeklētājiem. Tādējādi ar mājokli un sociālu atbalstu kopumā tiks nodrošinātas 16 personas ar garīga rakstura traucējumiem, kas sasniegušas pilngadību, kurām nav pieejams nepieciešamais atbalsts dzīvesvietā un kurām ir grūtības dzīvot patstāvīgi. Svarīgi atzīmēt, ka grupu mājā paredzēts sociālā darbinieka, aprūpētāja nepārtraukts atbalsts ikdienas jautājumos, tostarp veselības un aprūpes jautājumos, motivējot šīs personas dzīvot patstāvīgu dzīvi.

Projekts tiek īstenots 2014.–2020. gada Eiropas Savienības fondu plānošanas perioda darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.3.1. specifiskā atbalsta mērķa “Attīstīt pakalpojumu infrastruktūru bērnu aprūpei ģimeniskā vidē un personu ar invaliditāti neatkarīgai dzīvei un integrācijai sabiedrībā” 9.3.1.1. pasākuma “Pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstitucionalizācijas plānu īstenošanai” ietvaros.

Kopējās projekta izmaksas ir 591 061,75 eiro. Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums ir 502 402,48 eiro, valsts budžeta finansējums ir 17 731,85 eiro un pašvaldības līdzfinansējums ir 70 927,42 eiro.