Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Notiks meistarklase dabā ar mākslinieku Alekseju Naumovu

2020-07-09

Sigulda un Gaujas senieleja jau gadsimtiem iedvesmojusi māksliniekus. Izstādes “Pasaules ainavas” ietvaros 16. jūlijā plkst. 16.00 norisināsies meistarklase dabā ar mākslinieku Alekseju Naumovu. Vietu skaits meistarklasē ir ierobežots; dalībnieku grupa ir nokomplektēta.

Meistarklase norisināsies aptuveni trīs stundas, tajā būs nodrošināti materiāli – kartona pamati, akrila krāsas, paletes un otas gleznošanai. Pēc brīvas izvēles līdzi iespējams ņemt arī savas otas, krāsas.

Jau ziņots, ka Alekseja Naumova izstāde “Pasaules ainavas” kultūras centra “Siguldas devons” zālē “Silva” apskatāma līdz 2. augustam. Izstādē apskatāmi vairāki iepriekš neeksponēti darbi, kā arī darbi no Alekseja Naumova radošās darbības pirmsākumiem, kurus pirmo reizi aplūkot iespējams tieši Siguldā. Krāšņie un ekspresīvie mākslinieka darbi aizvedīs skatītājus maģiskā ceļojumā apkārt pasaulei. Ieejas maksa izstādē – 2,50 eiro,ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti 20% atlaide. Mākslai draudzīgās dienas ir otrdienas, kad ieejas biļete izstādē ir ar 50% atlaidi.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.