Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Siguldas pilsētas SIA “Jumis” aicina iedzīvotājus šķirot bioloģiskos atkritumus

2020-07-09

Iestājoties vasarai, arvien vairāk iedzīvotāju ir ķērušies pie dārzu sakopšanas un labiekārtošanas darbiem. Vides apsaimniekošanas uzņēmums Siguldas pilsētas SIA “Jumis” aicina iedzīvotājus zaļos un dārza atkritumus šķirot atsevišķi no pārējiem atkritumiem, tādējādi parūpējoties par to, lai mazāks atkritumu apjoms nonāk apglabāšanai poligonā.

Privātmāju iedzīvotāji vai mazdārziņu īpašnieki, kuriem ir tādas iespējas, aicināti veidot kompostu. Savukārt pārējiem, tostarp privātpersonām, ēdināšanas uzņēmumiem, veikaliem un citiem uzņēmumiem, ir iespēja izmantot Siguldas pilsētas SIA “Jumis” maksas pakalpojumu, lai varētu šķirot bioloģiski noārdāmos un zaļos dārza atkritumus.

Ar bioloģisko atkritumu šķirošanas iespējam un piedāvājumu ikviens var iepazīties tīmekļa vietnē www.jumis.lv.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar “Jumis” klientu centru, zvanot uz tālruņa numuru 23112288 vai rakstot e-pasta adresi uz info@jumis.lv.