Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Siguldas novada iedzīvotāji aicināti pieteikt elektroiekārtu bezmaksas izvešanu

2020-09-25

Līdz 19. oktobrim Siguldas novada iedzīvotāji aicināti piedalīties akcijā “Elektronikas šķiratlons”, piesakot nolietoto un vairs nevajadzīgo elektroiekārtu bezmaksas izvešanu no savām mājsaimniecībām vai uzņēmumiem. Pieteikšanās elektronikas izvešanai norisinās, aizpildot reģistrācijas anketu šeit, zvanot uz tālruņa numuru 27853830 vai rakstot uz e-pasta adresi elektronika@ecobaltiavide.lv un norādot precīzu atrašanās vietu, apjomu un kontaktinformāciju.

Elektrotehnikas savākšana no pieteiktajām adresēm Siguldas novadā notiks no 28. līdz 30. oktobrim no plkst. 7.00 visas dienas garumā. Drošības nolūkos elektronikas savākšana notiek bezkontakta veidā. Visai pieteiktajai tehnikai tās izvešanas dienā jābūt novietotai pie nama vai ēkas ārdurvīm un ārpus nožogotas teritorijas, brīvi pieejamā vietā.

Akcijā iedzīvotāji var nodot gan lielo sadzīves tehniku, tostarp ledusskapjus, veļasmašīnas, plītis, trauku mazgājamās mašīnas, gan arī mazo tehniku, piemēram, mikroviļņu krāsnis, blenderus, elektriskos svarus, fēnus, virtuves kombainus un citas ierīces, kā arī papildus var kopā ar elektroniku nodot uzkrātās baterijas un akumulatorus. Lai pieteiktu izvešanu adresē, minimālajam kopējam nodoto lietu svaram jābūt vismaz 30 kilogramiem. Akcijā var nodot tikai nolietotās elektropreces, akumulatorus un baterijas. Netiks savākti citi atkritumu veidi, piemēram, mēbeles, logi, durvis, podi un citi.

Piedaloties “Elektronikas šķiratlonā” ikviens dalībnieks varēs pretendēt uz veikalu tīkla “top!” dāvanu kartes izlozi.