Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

“Sudrabskaņa” iesaistās Latvijas virtuālā pūtēju orķestra debijā

2020-11-16

18. novembrī plkst. 8.00 pirmo reizi tiks publicēts pirmais Latvijas virtuālā pūtēju orķestra sveiciens video formātā Latvijas iedzīvotājiem, atskaņojot Imanta Kalniņa skaņdarbu “Pūt, Vējiņi!”, ko aranžējis siguldietis Jānis Raslavs un kas būs veltīts Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienai. Projektā iesaistījušies arī Siguldas jauniešu pūtēju orķestra “Sudrabskaņa” mūziķi un diriģenti Elmārs Rudzītis un Arnis Šmitiņš.

Kopumā Latvijas virtuālajā pūtēju orķestrī piedalās dalībnieki no 34 Latvijas pūtēju orķestriem. Lai piedalītos video ierakstā, jauniešiem bija jāsagatavo un jāiesūta individuāli video ieraksti, kas vēlāk tika apstrādāti un samontēti.

Virtuālā pūtēju orķestra video sveiciens Latvijas Republikas Neatkarības pasludināšanas dienas rītā tiks publicēts sociālo tīklu vietnē Facebook, kā arī vietnē YouTube.