Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Siguldas pasta nodaļa līdz 23. janvārim būs atvērta arī sestdienās

2021-01-08

VAS “Latvijas Pasts” informē, ka, veicinot pasta sūtījumu maksimālu apriti, Siguldas pasta nodaļa Pils ielā 2, Siguldā, līdz 23. janvārim strādās arī sestdienās. Pasta nodaļa sestdienās būs atvērta no plkst. 10.00 līdz 15.00.

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, pasta nodaļa līdz ārkārtējās situācijas beigām sniedz visus pakalpojumus, bet tirgo vienīgi ar pasta pakalpojumu nodrošināšanu saistītās preces, kā arī atsevišķas saimniecības preces, pārtikas produktus, sabiedriskā transporta biļetes, preses izdevumus un individuālos drošības līdzekļus, stingri ievērojot valstī noteiktās drošības prasības Covid-19 ierobežošanai.

“Latvijas Pasts” aicina klientus būt saprotošiem, jo Covid-19 izplatības mazināšanai visā valstī ir noteikti ierobežojumi attiecībā uz cilvēku skaitu, kas var uzturēties pakalpojumu sniedzēju telpās, tāpēc iespējas sniegt pakalpojumus nodaļās ir samazinājušās un var rasties situācijas, kad sava pakalpojuma saņemšanu nākas uzgaidīt, stāvot ārpus nodaļas un distancējoties citam no cita. Apmeklētājiem jāizmanto mutes un deguna aizsegs.

Kopumā visā Latvijā pakalpojumu sniegšana sestdienās līdz 23. janvārim tiks nodrošināta 81 “Latvijas Pasta” nodaļā. 34 no nedēļas nogalē atvērtajām pasta nodaļām nodaļas sestdienās strādā pastāvīgi, bet 47 nodaļas atvērtas papildu darbam sestdienās.

Lai pasta pakalpojumu saņemšana nebūtu jāgaida, “Latvijas Pasts” aicina izmantot uzņēmuma mobilās lietotnes iespējas, kas ļauj pakalpojumiem pieteikties attālināti un nodaļā ierasties tieši uz sava pakalpojuma saņemšanu.