Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Nevalstiskās organizācijas aicinātas piedalīties Kapacitātes projektu dienās

2021-01-11

Lai pilsoniskās sabiedrības organizācijas plānotu aktivitātes, kuras ir vērstas uz organizācijas attīstību un izaugsmi, Aktīvo iedzīvotāju fonds (AIF) aicina nevalstiskās organizācijas piedalīties Kapacitātes projektu dienās. Vidzemē tās norisināsies 25., 27. un 29. janvārī no plkst. 10.00 līdz 16.00 tiešsaistē. Pieteikties iespējams līdz 22. janvāra plkst. 14.00 šeit.

Projektu dienu laikā kopīgi varēs izprast AIF projektu rakstīšanas pamatprincipus – konkursa nolikuma, pieteikuma anketas un vērtēšanas kritēriju savstarpējo loģiku un projekta radīšanas procesu kontekstā ar katra dalībnieka pārstāvošās organizācijas kapacitātes stiprināšanas vajadzībām. Pieteikumu iesniegšanas termiņš konkursam – 15. februāris plkst. 14.00.

Projektu dienā īpaši aicināti pieteikties interesenti, kam ir neliela projektu rakstīšanas pieredze un kas vēlas labāk izprast AIF projektu veidošanas pamatprincipus, kā arī kuru pārstāvētās organizācijas atbilst Kapacitātes projektu konkursa iesniedzēju nosacījumiem. Pirms projektu dienas ikviens aicināts iepazīties ar konkursa nolikumu un noskatīties informatīvo semināru.

Individuālai konsultācijai par konkursu un projektu sagatavošanu iespējams saņemt pie AIF reģionālajiem koordinatoriem – konsultantiem. Vidzemes informācijas punkts atrodas Valmieras novada fonda telpās, Valmierā (Garā iela 10). Konsultācijām vēlams pieteikties iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi gundega.silina@vnf.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 20025820 (Gundega).

Jau ziņots, ka Latvijas pilsoniskās sabiedrības organizācijas (biedrības un nodibinājumi) ir aicinātas iesniegt projektu pieteikumus AIF Kapacitātes projektu konkursā. Tā mērķis ir stiprināt Latvijas pilsoniskās sabiedrības sektora un pilsoniskās sabiedrības organizāciju ilgtspēju un kapacitāti. Konkursa ietvaros var plānot aktivitātes, kuras ir vērstas uz pilsoniskās sabiedrības organizāciju sadarbību un tīklošanos, cilvēkresursu kompetenču celšanu, finanšu ilgtspējas attīstību un līdzekļu piesaisti, kā arī citas aktivitātes, kas vērstas uz organizācijas attīstību un veicina tās pāreju uz nākamo organizācijas brieduma līmeni ar mērķi efektīvāk un ar lielāku ietekmi darboties savu mērķu sasniegšanā. Viena projekta finansējums ir 6000–20 000 eiro, ilgums ir 6–24 mēneši. Kopējais konkursa budžets ir 1 060 000 eiro, un tajā plānots atbalstīt vismaz 60 projektus. Plašāka informācija par konkursu aplūkojama šeit.