Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Seniori Pilsētas trasē bez iepriekšējas rezervācijas varēs slēpot pirmdienās, trešdienās, piektdienās

2021-01-12

Lai senioriem būtu pieejams ērts laiks slēpošanas kalna apmeklējumam, no 13. janvāra, uzrādot pensionāru apliecību, kā arī senioriem, kuri ir pieteikušies un saņēmuši Siguldas novada pašvaldības materiālo pabalstu slēpošanai 80 eiro apmērā, būs iespēja katru pirmdienu, trešdienu un piektdienu no plkst. 12.00 līdz 14.00 slēpot kādā no Siguldas Pilsētas trases nogāzēm. Lai apmeklētu kalnu, senioriem nav jāveic iepriekšēja rezervācija.

Ja kalna apmeklējums būs ļoti pieprasīts, tad ar laiku tiks ieviesta rezervācija, zvanot uz tālruni, lai nodrošinātu atbilstošo apmeklētāju skaitu uz kalna. Slēpošanai pašreiz ir pieejama vidējā trase, bet līdzko būs sagatavota lielā trase visā augstumā un platumā, kādā no dienām būs iespēja slēpot arī lielajā trasē.

Citiem slēpošanas trases apmeklētājiem rezervāciju nepieciešams veikt mobilajā lietotnē “Bookla”, tomēr apzinoties to, ka senioriem grūtāk apgūt jaunās tehnoloģijas, šai iedzīvotāju grupai atrasts piemērotāks veids slēpošanas pieejamības nodrošināšanai.

Atgādinām, ka senioriem, uzrādot pensionāru apliecību, maksa par vidējās trases pacēlāju ir 0,40 centi,ar Siguldas novada ID karti – 10% atlaide, savukārt Siguldas novadā deklarētajiem pensionāriem, kuri ir pieteikušies un saņēmuši pašvaldības materiālo pabalstu, kalna apmeklējums pabalsta apmērā būs bez maksas.

Lai saņemtu pabalstu, personai jāiesniedz brīvā formā rakstīts iesniegums Sociālajā dienestā (socialais.dienests@sigulda.lv), norādot savus datus (vārdu, uzvārdu, personas kodu, deklarēto dzīvesvietu). Iesniegumu var iemest arī pasta kastītēs Rīgas ielā 1 un Zinātnes ielā 7, Siguldā. Iesnieguma formu var aizpildīt uz vietas Siguldas Pilsētas trasē. Tāpat ir iespēja aizpildīt pašvaldībai adresētu e-iesniegumu pakalpojumu portālā e.sigulda.lv (sadaļā “Iesniegumu veidlapas”–“Dažādi”–“Iesniegums juridiskai vai fiziskai personai”). Saņemtais iesniegums tiks izskatīts un atbilde sniegta iespējami drīzāk uz iesniegumā norādīto deklarēto dzīvesvietu vai e-pasta adresi.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.