Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Novadā un apkārtnē turpinās Covid-19 vakcinācija; medicīnas personāls saņēmis otro vakcīnas devu

2021-02-19

Siguldas slimnīca informē, ka šonedēļ Covid-19 vakcīnas otro devu ir saņēmuši 163 mediķi, bet pirmo devu – 51 Siguldas slimnīcas, poliklīnikas, kā arī Siguldas reģiona, tostarp Inčukalna, Mālpils un Krimuldas, veselības aprūpes darbinieks.

Tāpat no 15. līdz 18. februārim veikta vakcīnas pirmās devas ievadīšana sociālo aprūpes centru klientiem un darbiniekiem Siguldā, Allažos, kā arī Inčukalna un Krimuldas novados, kopumā vakcinējot 115 klientus un 51 darbinieku.

Plānots, ka nākamnedēļ vakcināciju pret Covid-19 uzsāks ģimenes ārsti, kā pirmās vakcinējot personas virs 70 gadu vecuma. Šeit ir apskatāms saraksts ar vietām, kur būs iespēja vakcinēties pret Covid-19. Par vakcinācijas norisi Siguldas novadā informācija tiks publicēta tīmekļa vietnē www.sigulda.lv. Aicinām sekot līdzi informācijai!