Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

1. martā sāksies pavasara uzņemšana Siguldas biznesa inkubatorā

2021-02-19

No 1. līdz 22. martam notiks pavasara uzņemšana Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Siguldas biznesa inkubatora inkubācijas un pirmsinkubācijas programmās. LIAA Siguldas biznesa inkubatora atbalstam var pieteikties Siguldas, Ādažu, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Krimuldas, Limbažu, Mālpils, Salacgrīvas, Saulkrastu un Sējas novadu uzņēmumi (kas nav vecāki par trīs gadiem) un fiziskas personas.

Pirmsinkubācijas programma (PINK) ir piemērota biznesa ideju autoriem, kuri vēl ir tikai ceļā uz savu produktu vai pakalpojumu. Tās ir gan fiziskas, gan juridiskas personas, kurām 6 mēnešu laikā, iegūstot pamata zināšanas uzņēmējdarbībā pirmsinkubācijas (PINK) apmācību ciklā un Biznesa skolā, ir iespēja notestēt savas biznesa idejas dzīvotspēju. Papildus tam dalībniekam ir iespēja izmantot bezmaksas LIAA Siguldas biznesa inkubatora kopstrādes telpas un būt par daļu no Latvijā lielākās jauno uzņēmēju kopienas, no tās saņemot vērtīgu atbalstu un pirmos kontaktus. PINK programmā tiks uzņemti pirmie 20 biznesa ideju autori.

Par Inkubācijas programmas (INK) dalībnieku var kļūt tās personas, kurām jau ir skaidrs, ko sniegt klientiem, ir skaidrs biznesa modelis un veikti finanšu aprēķini. Tāpat programmā var pieteikties pilnvērtīgi funkcionējoši uzņēmumi, kas nav vecāki par 3 gadiem. Inkubācijas programmas dalībniekiem ir iespēja iegūt ne vien bezmaksas apmācību iespējas, mentoru konsultācijas, seminārus/vebinārus un koprades telpas, bet arī finanšu atbalstu līdz 50% no attiecināmām izmaksām dažādu pakalpojumu, ražošanas iekārtu un aprīkojuma iegādes līdzfinansēšanai. Izejmateriālu iegādei uzņēmumi var piesaistīt līdzfinansējumu 30% apmērā no attiecināmām izmaksām. INK programmā konkursa kārtībā tiks atlasīti ne vairāk kā 7 uzņēmumi.

Lai iegūtu papildu informāciju par programmās pieejamo atbalstu un pieteikšanos – pieteikumu sagatavošanu un iesniegšanu –, ikviens interesents ir aicināts piedalīties attālinātajās info stundās.

Attālinātās info stundas notiks:

  • 25. februārī plkst. 17.00–18.00;
  • 3. martā plkst. 16.00–18.00;
  • 11. martā plkst. 12.00–14.00.

Pieteikšanās attālinātajām info stundām iespējama šeit.

Pieteikumus pirmsinkubācijai un inkubācijai varēs iesniegt elektroniski, nosūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz e-pasta adresi pasts@liaa.gov.lv (edoc iesniegšanas termiņa laika zīmogs – līdz 2021. gada 22. marta plkst. 23.59).

Ja nepieciešama konsultācija pirms dokumenta iesniegšanas, interesenti aicināti sazināties ar LIAA Siguldas Biznesa inkubatoru, zvanot uz tālruņa numuru 62400903 vai rakstot uz e-pasta adresi sigulda@liaa.gov.lv.

LIAA biznesa inkubatoru programmu finansē Latvijas Republika un Eiropas Reģionālais attīstības fonds projektā “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”.