Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Atjaunoti vairāki autobusu maršrutu reisi, atsākoties mācībām klātienē

2021-02-22

No 22. februāra Siguldas novada skolās atsākušās klātienes mācības 1.–4. klašu skolēniem, līdz ar to VSIA “Autotransporta direkcija” informē, ka atjaunoti vairāki autobusu maršrutu reisi, nodrošinot skolēnu pārvadājumus līdz izglītības iestādēm un pēc tam – atpakaļ mājās.

Izmaiņas veiktas maršrutā Nr. 3113 Sigulda–Institūts–Kaķīši–Sigulda. Maršruta reiss, kas iepriekš Siguldas autoostā uzsāka braucienu plkst. 7.15, tagad atiet plkst. 7.05.

Savukārt šajos maršrutos autobusi atsāk kursēt skolas laika režīmā; aktuālo autobusu kustības sarakstu iespējams aplūkot tīmekļa vietnē www.atd.lv sadaļā “Kustības saraksti” vai tīmekļa vietnē www.1188.lv:

  • maršruta Nr. 5607 Sigulda–Nurmiži reiss, kas Siguldas autoostā tiek uzsākts plkst. 7.37;
  • maršruta Nr. 3112 Sigulda–Turaida–Krimulda reiss, kas Siguldas autoostā tiek uzsākts plkst. 7.30 un pieturā Krimulda – plkst. 8.00;
  • maršruta Nr. 5624 Stīveri–Skola–Sigulda–Stīveri reiss, kas pieturā Stīveri tiek uzsākts plkst. 16.45;
  • maršruta Nr. 6645 Sigulda–Institūts–Jūdaži reiss, kas Siguldas autoostā tiek uzsākts plkst. 7.50 un 16.05;
  • maršruta Nr. 6876 Sigulda–Allaži–Mālpils reiss, kas Siguldas autoostā tiek uzsākts plkst. 7.52 un 16.20, bet pieturā Mālpils – plkst. 8.35 un 17.10.

Atbilstoši epidemioloģiskajiem piesardzības pasākumiem, sabiedriskajā transportā obligāti jālieto sejas aizsargmaska. Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem mutes un deguna aizsegus sabiedriskajā transportā var nelietot bērni, kas nav sasnieguši 7 gadu vecumu, un personas ar acīmredzamiem kustību traucējumiem vai psihiskās veselības traucējumiem, kuru dēļ personai trūkst spēju vai iemaņu mutes un deguna aizsega lietošanai.

“Autotransporta direkcija” aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot uz tālruņa numuru 27776621.