Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Siguldas novada jauniešu projektu konkursā atbalstīti četri projekti

2021-04-01

Ir noslēdzies trešais Siguldas novada pašvaldības un jauniešu iniciatīvu centra “Mērķis” rīkotais Siguldas novada jauniešu projektu konkurss. Šogad konkursā atbalstīti četri projekti.

Jauniešu iniciatīvu konkursā ir uzvarējuši un pašvaldības finansējumu līdz 500 eiro apmērā saņems šādi projekti:

 biedrība “Inicia” – “Gaisma apvieno jauniešus”;
 Elizabete Dimante, Lote Katrīna Cērpa, Elza Rubīna un Klaudija Bērziņa – “Pēc pandēmijas renesanse: Volume 2”;
 Anastasija Ustinova, Adriana Osipova, Paula Nadīna Meņģele-Upīte – “Sajūtas pandēmijas laikā”;
 Sindija Kazāka, Elīna Pētersone, Paula Pīlēģe – “Klausies, jūti, zīmē”.

Jauniešu projektu konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt jauniešu iniciatīvas, kas veicina Siguldas novada jauniešu līdzdalību novada sabiedriskajā dzīvē, kā arī sniedz iespēju jauniešiem iegūt jaunu pieredzi un prasmes projektu izstrādāšanā un realizēšanā. Projekti, kas saņēmuši pašvaldības piešķirto finansējumu, tiks īstenoti 2021. gadā.

Konkursa komisija iesniegtos projektus vērtēja, ņemot vērā to, vai projektā tiek realizētas jauniešu aktivitātes, pasākumi, neformālās izglītības apmācības, kultūras, sporta, jaunatnes brīvprātīgā darba un līdzdalības jomā vai arī tie sekmē veselīga dzīvesveida popularizēšanu jauniešu vidū, attīsta jauniešiem draudzīgas pilsētvides veidošanu, kā arī iniciatīvas, kuru mērķauditorija ir apvienotā Siguldas novada jaunieši. Šogad jaunieši ir iesnieguši projektus, kas saistīti ar mākslu un tās izpausmes iespējām.