Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

No 6. aprīļa tiks atjaunoti vairāki autobusu maršrutu reisi

2021-04-01

No 6. aprīļa, kad Siguldas novada skolās atsāksies klātienes mācības, VSIA “Autotransporta direkcija” atjaunos vairākus autobusu maršrutu reisus, nodrošinot skolēnu pārvadājumus līdz izglītības iestādēm un pēc tam – atpakaļ mājās.

Izmaiņas tiks veiktas šādos maršrutos:

 Nr. 3112 Sigulda–Turaida–Krimulda – autobuss no Siguldas autoostas darbdienās izbrauks plkst. 7.15 un no pieturas Krimulda – plkst. 7.35;
 Nr. 3117 Sigulda–Saltavots–Pelītes–Sigulda – autobuss no Siguldas autoostas darbdienās izbrauks plkst. 7.15 un 15.30;
 Nr. 5591 Sigulda–Mālpils – autobuss no pieturas Mālpils darbdienās izbrauks plkst. 7.15;
 Nr. 5607 Sigulda–Nurmiži – autobuss no Siguldas autoostas darbdienās izbrauks plkst. 7.00;
 Nr. 5624 Stīveri–Skola–Sigulda–Stīveri – autobuss no pieturas Stīveri darbdienās izbrauks plkst. 7.35 un 15.30.
 Nr. 6645 Sigulda–Institūts–Jūdaži – autobuss no Siguldas autoostas darbdienās izbrauks plkst. 6.55 un 15.20.

Aktuālo autobusu kustības sarakstu iespējams aplūkot tīmekļa vietnē www.atd.lv sadaļā “Kustības saraksti” vai tīmekļa vietnē www.1188.lv.

Atbilstoši epidemioloģiskajiem piesardzības pasākumiem, sabiedriskajā transportā obligāti jālieto sejas aizsargmaska. Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem mutes un deguna aizsegus sabiedriskajā transportā var nelietot bērni, kas nav sasnieguši 7 gadu vecumu, un personas ar acīmredzamiem kustību traucējumiem vai psihiskās veselības traucējumiem, kuru dēļ personai trūkst spēju vai iemaņu mutes un deguna aizsega lietošanai.

“Autotransporta direkcija” aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot uz tālruņa numuru 27776621.