Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Siguldas Valsts ģimnāzijas skolēniem notiks nodarbības ar psihoterapeitu

2021-04-07

Rūpējoties par Siguldas Valsts ģimnāzijas pusaudžu garīgo veselību un atbalstot viņus mācību procesā, notiks skolēnu un viņu vecāku tikšanas ar psihoterapeitu Nilu Saksu Konstantinovu, kurš ir specializējies pusaudžu psihoterapijā.

14. aprīlī plkst. 13.20–14.20 7. klašu audzēkņi un audzinātājas un 15. aprīlī plkst. 13.30–14.30 8. klašu audzēkņi un audzinātājas piedalīsies praktiskās nodarbībās “Pašmotivācija, dzīve klātienē, tiešsaistē un virtuālajā realitātē”.

Tā būs saruna par šādām tēmām:

1. Pašmotivācija un sevis disciplinēšana. Kā sākt darīt, pat ja viss apnicis un neko negribas.
2. Gandarījums
3. Pienākumi un atbildība.
4. Virtuālā realitāte – komunikācija, iesaiste, vientulība.

14. aprīlī plkst. 15.30–17.00 Siguldas Valsts ģimnāzijas skolotāji un 15. aprīlī plkst. 18.30–20.00 7. un 8. klašu audzēkņu vecāki piedalīsies nodarbībā “Pusaudžu motivācijas attīstīšanas un komunikācijas iespējas”. Skolēnu vecākiem tiešsaistes saite uz nodarbību būs pieejama e-klases e-pastā, pieteikšanās notiek pie klases audzinātājas.