Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

7.–9. maijā aicina piedalīties “Eiropas eksāmenā”

2021-04-29

No 1.līdz 9. maijam Latvijā svinēs Demokrātijas nedēļu, kas noslēdzas Eiropas dienā – 9. maijā. Par vienu no Eiropas dienas tradīcijām ir kļuvis tiešsaistes tests “Eiropas eksāmens”, kas ir izzinošs un atraktīvs veids, kā pārbaudīt un paplašināt savas zināšanas par Eiropas Savienību. Eksāmens norisināsies 7.–9. maijā tīmekļa vietnē www.esmaja.lv; tajā aicināts piedalīties ikviens, sākot no 1. klases.

Savas zināšanas pārbaudīt un iegūt vērtīgas balvas varēs dalībnieki dažādās vecuma grupās – gan skolēni (1.–3. klase, 4.–6. klase, 7.–9. klase, 10.–12. klase), gan pieaugušie. Katrai vecuma grupai sagatavoti atbilstoši jautājumi. Pieaugušajiem testā tiks piedāvātas divas grūtības pakāpes.

Skolas savu dalību eksāmenā jau iepriekš var pieteikt šeit. Sākt gatavoties “Eiropas eksāmenam” var, izmantojot www.esmaja.lv pieejamos materiālus sadaļās “Eiropas eksāmens”, “Vitamīns ES” un “Eiropa no A līdz Z”. Pieaugušajiem iepriekšēja pieteikšanās nav vajadzīga un katrs var piedalīties individuāli.

Eiropas eksāmena nolikums pieejams šeit. Plašāka informācija apskatāma šeit.