Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Biedrība “Cerību spārni” aicina iesaistīties akcijā “Busiņam Būt!”

2021-04-29

1. maijā biedrība “Cerību spārni” uzsāk ziedošanas akciju, lai ar novadnieku ziedojumu palīdzību iegādātos mikroautobusu un varētu nodrošināt transporta pakalpojumus cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. Tādējādi viņi varētu apmeklēt dienas centru, strādāt, saņemt specializētu aprūpi, kā arī justies atbalstīti. Šāds transports palīdz pārvadāt ne tikai cilvēkus ratiņkrēsā, bet arī gulošos cilvēkus, piemēram, ārsta apmeklējumiem.

Atbalstu var sniegt ziedojuma veidā, zvanot uz tālruņa numuru 90006888 (viena zvana izmaksas 1,42 eiro) vai 90006661 (viena zvana izmaksas 4,27 eiro), kuri sāks darboties 1. maijā.

Biedrība “Cerību spārni” pateicas ikvienam novadniekam, kurš radis iespēju atbalstīt biedrības aktivitātes un palīdzēt cilvēkiem ar invaliditāti.