Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Uzņēmēji aicināti pieteikt savas kafejnīcu un restorānu terases dalībai Siguldas svētkos!

2021-04-29

Tuvojas ievu ziedēšanas laiks un tas nozīmē, ka Siguldas svētki ir ceļā pie mums! Šogad svinēšanas moto būs PIE-DZĪVO-JUMS, jo katram izaicinājumam, ar kuru jātiek galā, ir nedaudz piedzīvojuma un spēles garša. Šobrīd viss liecina par to, ka Siguldas svētku laikā, 29. maijā, kafejnīcu un restorānu āra terasēs skanēs trauki un cilvēku čalas. Līdz ar to svētku programmas ietvaros plānots organizēt spēli “Piedzīvojumu garša”, uz kuru aicinām pieteikt uzņēmējus savas āra terases.

Ikviens svētku dalībnieks un restorānu vai kafejnīcu terases apmeklētājs aicināts baudīt svētku garšu atkal atvērtajās terasēs, saņemot piedzīvojuma žetonus un izveidojot no tiem pareizo atbildi, ar kuru dalīties sociālajos tīklos. Publicējot atbildi, lieto mirkļbirku #piedzīvojumagarša. Visi pareizo atbilžu iesūtītāji piedalīsies svētku balvu izlozē Radio 7” Siguldas ballītes laikā FM 89,8 frekvencē.

Aicinām Siguldas uzņēmējus pieteikt savas āra terases dalībai svētku piedzīvojuma spēlē, sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi ilze.jakubovska@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 26555609. Pieteikumi tiks reģistrēti līdz 17. maijam.

Atgādinām, ka epidemioloģiskā situācija joprojām ir mainīga, tāpēc spēles organizēšana norisināsies, ievērojot valstī noteiktos tā brīža ierobežojumus.

Plašāka Siguldas svētku programma tiks izziņota pēc 10. maija.