Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Valsts svētku laikā būs izmaiņas Fischer Slēpošanas centra darba laikā

2021-04-30

Nākamajā nedēļā, valsts svētku laikā, ir mainīts Fischer Slēpošanas centra darba laiks. Fischer Slēpošanas centrs otrdien, 4. maijā, būs slēgts, bet pirmdien, kā arī no trešdienas līdz piektdienai tas būs atvērts no plkst. 14.00 līdz 20.00. Sestdien no plkst. 10.00 līdz 18.00, bet svētdien, 9. maijā, – slēgts.

Jau ziņots, ka no 26. aprīļa Fischer Slēpošanas centra apmeklētājiem ir pieejama rollerslēpju un skrituļslidu inventāra noma gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tāpat maijā tiks uzsāktas skrituļslidošanas apmācības, kā arī bezmaksas rollerslēpošanas nodarbības kopā ar treneriem. Rollerslēpošanas nodarbības notiks līdz pat septembrim. Maija nodarbību grupas jau ir nokomplektētas, taču informācijai par pieteikšanos jūnija, jūlija un augusta nodarbībām aicinām sekot līdzi tīmekļa vietnē www.siguldassports.lv, kā arī Fischer Slēpošanas centra Facebook lapā. Nodarbības notiek Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.