Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Pārtikas paku izdalē 7.–11. klasēm maltīte nodrošināta 91 bērnam un viņa ģimenei

2021-04-30

30. aprīlī norisinājās pārtikas paku izdale. Pārtikas pakas par mācību periodu aprīlī varēja saņemt 7.–11. klašu skolēnu daudzbērnu un maznodrošinātās ģimenes, kurās skolēni izglītību ieguva ģimenē, mācījās attālināti vai mācījās attālināti un rotācijas kārtībā arī klātienē skolā. Pārtikas pakas tika dalītas Siguldas novada Jaunrades centrā Raiņa ielā 3 un Mākslu skolā “Baltais flīģelis”; kopumā pārtikas pakas saņēma 91 ģimene.

Pārtikas paku izdale notika pēc iepriekš saskaņota grafika. Lai nenotiktu drūzmēšanās un savstarpējais kontakts, pārtikas paku saņemšanas vietās tika nodrošināta vienvirziena plūsma. Ierasties pēc pārtikas pakas tika aicināts viens pārstāvis no katras ģimenes, izmantojot mutes un deguna aizsegu.

Daudzveidīgas, veselīgas un sabalansētas pārtikas pakas saskaņā ar iepirkuma konkursa rezultātiem komplektē uzņēmums SIA “Vita mārkets”. Tajās, tāpat kā iepriekš, ietilpst dārzeņi (kartupeļi, burkāni, kāposti, āboli un citi), bakalejas preces (rīsi, makaroni, tēja, pārslas un citi), kā arī piena produkti un olas. Pārtikas pakas tiek gatavotas 17,50 eiro vērtībā; aptuvenais pārtikas pakas svars – 15 kilogrami. Svarīgi atzīmēt, ka šīs pārtikas pakas tiek gatavotas no pašvaldības budžeta līdzekļiem, jo ēdināšanas mērķdotācija no valsts netiek sniegta.

Ņemot vērā aktuālo situāciju, pašvaldība tuvākajā laikā informēs par pārtikas paku izsniegšanu turpmāk. Tā kā patlaban attālinātas mācības norisinās arī 1.–4. klašu skolēniem, pārtikas pakas tiks plānotas arī šo skolēnu ģimenēm. Aicinām sekot līdzi informācijai.

Siguldas novada pašvaldības Sociālā dienesta speciālisti atgādina: ja ģimenēm vai citām iedzīvotāju grupām ir nepieciešama palīdzība Covid-19 laikā, tās aicinātas rakstīt uz e-pasta adresi socialais.dienests@sigulda.lv. Plašāka informācija par citiem atbalsta veidiem, kurus saviem pastāvīgi deklarētajiem iedzīvotājiem nodrošina Siguldas novada pašvaldība apskatāma šeit.