Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

10. jūnijā notiks Siguldas novada Kultūras konsultatīvās padomes sēde

2021-06-08

Ceturtdien, 10. jūnijā, plkst. 16.00 Siguldas pils kvartālā notiks Kultūras konsultatīvās padomes sēde.

Tajā tiks pārrunāti jaunumi un aktualitātes kultūras jomā Siguldas novadā, tāpat tiks pārrunāts par Siguldas pieteikuma gatavību dalībai UNESCO Radošo pilsētu tīkla konkursam, kā arī kultūras pārvaldības iespējamiem modeļiem pēc administratīvi teritoriālās reformas.

Siguldas novada Kultūras konsultatīvās padomes galvenais uzdevums ir sekmēt kultūras aktivitāšu un kultūrvides attīstību Siguldas novadā, aktivizēt dialogu starp pašvaldību un sabiedrību, veicinot viedokļu apmaiņu un lēmumu pieņemšanu kultūras jomā.

Kultūras konsultatīvās padomes sēdes ir atklātas un tajās var piedalīties ikviens interesents. Lai nodrošinātu valstī noteikto pulcēšanās normu ievērošanu, uz Kultūras konsultatīvās padomes sēdi iepriekš jāpiesakās, rakstot uz e-pasta adresi jolanta.borite@sigulda.lv.