Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Svētdien kultūras centrā “Siguldas devons” notiks pārceltā izrāde “Multizauri”

2021-07-20

Svētdien, 25. jūlijā, kultūras centrā “Siguldas devons” notiks no 14. marta pārceltā interaktīvā izrāde bērniem “Multizauri”, kas, pielāgojoties valstī noteiktajiem ierobežojumiem, notiks divos laikos – plkst. 12.00 un plkst. 15.00. Apmeklētāji aicināti iepriekš iegādātās biļetes samainīt pret jaunām, izvēloties piemērotāko laiku. Lai samainītu biļetes, aicinām sazināties ar pasākuma organizatoru, rakstot uz e-pasta adresi aeuropa.riga@mail.ru vai zvanot uz tālruņa numuru 28861168.

Ja nav izdevies savlaicīgi samainīt biļetes, pasākuma apmeklētāji to varēs izdarīt arī pasākuma dienā pirms izrādes kultūras centra “Siguldas devons” kasē. Pasākuma organizatori aicina izrādes apmeklētājus būt saprotošiem un ierasties uz izrādi laicīgi.

Pasākumā tiks ievēroti visi valstī noteiktie epidemioloģiskie drošības pasākumi, tādēļ, ierodoties uz pasākumu, apmeklētājiem tiks lūgts kopā ar ieejas biļeti un personu apliecinošu dokumentu uzrādīt digitālo Covid-19 sertifikātu, kas apliecina veikto vakcināciju, Covid-19 izslimošanu vai laboratorisko analīžu rezultātu.

Pasākumā dienā divas stundas pirms pasākuma, uzrādot derīgu pasākuma biļeti, būs iespējams veikt Covid-19 testu bez maksas. Bērniem līdz 12 gadiem nav nepieciešams digitālais sertifikāts un nav jāveic Covid-19 tests.

Pasākumā starp apmeklētājiem tiks ievērota 2 metru distance un izrādes laikā jālieto mutes un deguna aizsargmaskas.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.