Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Sestdien Siguldas pils paviljonā uzstāsies “Duets Meitenes”

2021-07-20

24. jūlija vakara romantisko un vasarīgo sajūtu Siguldas pils paviljonā uzburs “Duets Meitenes”. Akustisko melodiju pavadījumā cēsnieces Ance Annija Koreņkova un Emīlija Kate Tomsone skanīgā duetā liks sirdīm dziedāt līdzi un baudīt pils paviljona radošās noskaņas. Muzikālajā vakarā duets izpildīs gan zināmas latviešu dziesmas, gan pazīstamas ārzemju melodijas.

Dziedātājas, kuras kopā veido saskanīgu duetu, apvieno savus dažādos raksturus, balss tembrus un akustiskās ģitārspēles, lai radītu aizkustinošas melodijas. Vakara koncerta laikā akustiskās ģitāras pavadījumā vīsies cauri divas balsis, kas atskaņos atpazīstamas un zināmas melodijas, kurām varēs dziedāt līdzi. Uzstāšanās būs kā muzikāla spēle, kas ļaus izbaudīt mierīgu un nesteidzīgu sestdienas vasarīgo vakaru, baudot kādu dzērienu, uzkodu vai saldējumu no blakus esošajām kafejnīcām.  

Vakara programmā no plkst. 20.00 par skanīgu un labu atmosfēru rūpēsies DJ Edgars Bercis un jau plkst. 20.30 uzstāsies “Duets Meitenes”.

Pasākumu norises laikā būs iespēja izbaudīt vasaras garšas kafejnīcā “Pils dārzs” un saldējumnīcā “Siguldas saldējums”.

Ieeja koncertā ir no plkst. 19.30. pils kvartāla teritorijā varēs atrasties tikai tie apmeklētāji, kas varēs uzrādīt derīgu Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Koncerts ir bez maksas.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.