Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

18. septembrī “Siguldas devonā” notiks Vidzemes reģiona jauniešu forums

2021-09-13

Sestdien, 18. septembrī, no plkst. 10.00 līdz 17.00 kultūras centrā “Siguldas devons” norisināsies Vidzemes jauniešu forums “Jaunietis starp šodienu un rītdienu”. Jaunieši un jaunatnes jomā strādājošie ir aicināti piedalīties forumā, lai pārspriestu aktuālus tematus – līdzdalība, izglītība, nodarbinātība, veselība un citas svarīgas tēmas.

Foruma mērķis ir aktualizēt notiekošo jaunatnes jomā un saskatīt iespējas jauniešiem attīstīt sevi nākotnē, galveno uzsvaru liekot uz to, kas jaunietim vajadzīgs jau šodien, lai nākotnē spētu iesaistīties, pielāgoties un kļūt par pieaugušo ar pievienoto vērtību.

Atklājot forumu, atnākušos uzrunās Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics un Eiropas Parlamenta deputāte Dace Melbārde. Turpinājumā uzstāsies Rūdolfs Aleksandrs Strods (Latvijas Studentu apvienības akadēmiskā virziena vadītājs), Dace Vanaga (LIAA Siguldas biznesa inkubatora vadītāja, RTU docente), Āris Birze (SPIIKIIZI Studios vadītājs), Raimonds Elbakjans (Ghetto Games vadītājs), Romija Krēzija (Latvijas Pusaudžu resursu centra pārstāve). Savukārt foruma noslēgumā izskanēs grupas “Sudden Lights” koncerts.

Foruma ietvaros jauniešiem būs iespēja izteikt savu viedokli, kā arī darba grupās izstrādāt priekšlikumus darbam ar jaunatni reģionos, Latvijā, Eiropā.

Lai piedalītos forumā, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, aizpildot anketu tiešsaistē.

Jauniešu forums tiek organizēts projekta “Starpnovadu tīklošanās” ietvaros, ko atbalsta Izglītības un Zinātnes ministrija un Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūra. Projekts tika iesniegts Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas projektu konkursā “Starpnovadu un starpinstitūciju sadarbība jaunatnes politikas īstenošanai vietējā līmenī” un tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gada valsts budžeta finansējuma ietvaros, kā arī sadarbojoties ar Siguldas, Krimuldas, Mālpils un Inčukalna pašvaldībām. Forumu organizē Siguldas novada Jaunrades centrs sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes Padomi.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.