Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Notiks Latvijas skolēnu 75. spartakiādes sacensības pludmales volejbolā

2021-09-14

17. septembrī Gaujas pludmales volejbola laukumos tiks dots starts Latvijas skolēnu 75. spartakiādes sacensībām pludmales volejbolā. Šis ir pirmais gads, kad sacensību programmā iekļauts šis sporta veids.

Savstarpējās spēles sāksies plkst. 11.00 un noritēs visas dienas garumā. Tās norisināsies divās klašu grupās – vidusskolu un pamatskolu grupā zēniem un meitenēm. Visās klašu grupās zēnu un meiteņu konkurencē pieteikušās 9 komandas. Visvairāk skolu komandas reģistrējušās no Daugavpils, pārstāvot 3 Daugavpils skolas. Savukārt Siguldas Valsts ģimnāzija pieteikusi 8 komandas.

Sacensības tiek rīkotas ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

Sacensības tiek organizētas, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.