Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

No 13. oktobra izmaiņas Siguldas Jaunās pils darba laikā

2021-10-12

Saistībā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju no 13. oktobra ir noteiktas izmaiņas Siguldas Jaunās pils darba laikā. Tāpat ieviesti papildus nosacījumi, kas jāņem vērā apmeklējiem, dodoties ekskursijā uz Siguldas Jauno pili.

No 13. oktobra pils apmeklējiem būs atvērta otrdienās, trešdienās, ceturtdienās no plkst. 10.00 līdz 17.00, bet sestdienās un svētdienās – no plkst. 10.00 līdz 18.00.

Pirms apmeklējuma aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pili, ja konstatēti infekcijas slimības simptomi. Siguldas Jaunās pils darbiniekiem ir tiesības neielaist vai izraidīt apmeklētājus ar izteiktiem elpceļu slimības simptomiem.

Siguldas Jaunajā pilī tiek ielaistas 2 apmeklētāju kategorijas: 

  • I kategorija – organizēta grupa, kurā ir vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas (ne vairāk kā 20 personas vienlaicīgi).
  • II kategorija – individuālie apmeklētāji, kuri ir pārslimojuši Covid-19 vai vakcinēti.

Visiem apmeklētājiem, ienākot Siguldas Jaunajā pilī, jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments (ID karte vai pase).

Bez Covid-19 sertifikāta pilī var ienākt ģimenes ar bērniem līdz 12 gadu vecumam (vecākiem jāuzrāda sertifikāts), bet bērniem no 12 gadu vecuma jāuzrāda vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikātu, vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testu ar negatīvu rezultātu.

Vienlaikus atgādinām, ka pils iekštelpās apmeklētājiem jālieto mutes un deguna aizsegs.​ Apmeklētājiem jāņem vērā, ka pils darbinieki veic kontrolētu apmeklētāju plūsmu pils iekštelpās, līdz ar to darbinieki var likt uzgaidīt ārpus pils, ja pils telpās ir sasniegts atļautais apmeklētāju vai grupu skaits.

Organizētās grupas obligāti iepriekš jāpiesaka, sazinoties ar Siguldas novada Tūrisma informācijas centru 67971335 vai Siguldas Jauno pili 67970862.

Ieejas maksa pilī ir 4,50 eiro, bet studentiem, skolēniem un pensionāriem – 2,50 eiro, apmeklētājiem arSiguldas ID karti – 1 eiro.

 

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.