Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Aicinām Siguldas novada skolas piedalīties virtuālajā izaicinājumā “Rudens 2021”

2021-11-15
Siguldas novada skolas tiek aicinātas no 15. līdz 28. novembrim piedalīties aizraujošā sacensībā starp skolām, starp klasēm un arī starp saviem klasesbiedriem, piedaloties virtuālajā izaicinājumā “Rudens 2021”. Izaicinājuma dalībnieki sacentīsies, individuāli skrienot, ejot vai nūjojot un krājot veiktos aktivitāšu kilometrus bezmaksas mobilajā lietotnē “Strava”.

Skriešana, soļošana vai nūjošana ir jāveic patstāvīgi, bet to var veikt arī kopā ar vecākiem, brāļiem vai māsām, kā arī sporta stundu laikā kopā ar klasi, ievērojot visus valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus. Izaicinājuma veikšanai nav noteiktas vietas un to var darīt gan sporta stundu laikā, gan pēc stundām, gan brīvdienās.

Izaicinājuma norises laikā tiks noskaidrota aktīvākā Siguldas novada skola pēc unikālā cilvēku skaita no kopējā skolas skolēnu skaita, dalības biežuma skaita no skolēnu skaita, kā arī vidējo veikto kilometru kopsummas no skolēnu skaita. Tāpat tiks noskaidroti katrā klašu grupā aktīvākie skolēni gan starp meitenēm, gan starp zēniem.

Virtuālā izaicinājuma mērķis ir popularizēt aktīvu dzīvesveidu visiem Siguldas novada skolēniem un veicināt lietderīgu, regulāru un fiziski aktīvu brīvā laika pavadīšanu. Izaicinājumu organizē Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde sadarbībā ar Siguldas Sporta centru.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.