Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Mālpilī Ziemassvētku sajūtu radīs Raimonds Ozols un Raimonds Macats

2021-11-22

Sagaidot Ziemassvētkus, 12. decembrī Mālpils Kultūras centrā būs klausāms mūziķa Raimonda Macata un vijolnieka Raimonda Ozola akustiskais koncerts, kurā izskanēs burvīgas melodijas akustiskās un elektriskās vijoles izpildījumā.

Vijolnieka Raimonda Ozola muzikālās daiļrades ceļš  ir saistīts ar dažādu stilu un žanru mūzikas jomām. Koncertmeistara darbs Latvijas Nacionālajā simfoniskajā orķestrī un debijas kamermūzikā saistās ar klasiskās un akadēmiskās mūzikas žanriem, bet blakus tam – mūsdienās populārais, kas uzrunā daudz plašāku auditoriju, sniedzot iespēju klausīties klasisko mūziku mūsdienu aranžējumos.

Visciešākais Raimonda Ozola skatuves draugs jau daudzus gadus ir Raimonds Macats, kura muzikālais ceļš arī ir aizsācies kā akadēmiskajam mūziķim. Mūzikas Akadēmiju Raimonds Macats ir beidzis kā izcils čellists, tomēr džeza un populārās mūzikas muzicētprieka emocionālā vilkme izrādījusies spēcīgāka. Vienojoties kopīgā koncertprogrammā, abi mūziķi sniegs baudījumu klasiskās uz populārās mūzikas cienītājiem, radot īpašu Ziemassvētku sajūtu.

Biļetes cena – 10 eiro,ar Siguldas ID karti 20% atlaide. Biļetes pieejamas Mālpils Kultūras centra kasē. Atgādinām, ka koncertu var apmeklēt tikai Covid-19 pārslimojušas vai vakcinācijas procesu beigušas personas.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties Mālpils Kultūras centra kasēs. Koncerta apmeklētājiem jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā, un personu apliecinošu dokumentu. Koncerta laikā jālieto sejas maska.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.