Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Sestdien Krimuldas muižā uzstāsies Ieva Akuratere un Aivars Hermanis

2021-11-24

Sestdien, 27. novembrī, plkst. 18.00 Krimuldas muižā tiks aizvadīts koncertu cikla “Muzikālais kokteilis’21” noslēdzošais koncerts, kurā uzstāsies dziedātāja Ieva Akuratere un ģitārists Aivars Hermanis. 

Dziedātājas Ievas Akurateres un ģitārista Aivara Hermaņa sadarbība aizsākusies jau pirms vairāk nekā 30 gadiem, kad Igo (Rodrigo Fomina), Ievas un grupas “Remix” izpildījumā tika laista klajā Aivara Hermaņa sakomponētā dziesma “Ar tevi”. 

Biļetes cena – 20 eiro, biļetes iespējams rezervēt, zvanot uz tālruņa numuru 29111619 (biļešu skaits ierobežots). 

Ieeja pasākumā apmeklētājiem, kuri varēs uzrādīt derīgu Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu. Sertifikātu var lejupielādēt tīmekļa vietnē www.covid19sertifikats.lv. Atgādinām, ka uz pasākumu obligāti jāņem līdzi arī personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), lai varētu apliecināt sertifikāta atbilstību.

Koncertu cikls “Muzikālais kokteilis’21” notiek ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu. Šogad koncertu cikla “Muzikālais kokteilis’21” laikā Krimuldas muižā uzstājušies tādi mākslinieki kā Andris Ērglis, Ineta Rudzīte un ģitāristu duets “Bague Duo”, Jānis Lūsēns un Zigfrīds Muktupāvels, kā arī grupa “Carnival Youth”. 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.