Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Pagarināts izstādes “Dabas klātbūtne” apskates laiks Mālpils Kultūras centrā

2022-01-13

Ņemot vērā apmeklētāju interesi, Mālpils Kultūras centrs radis iespēju pagarināt izstādes “Dabas klātbūtne” apskates laiku līdz 27. janvārim. Izstādē eksponēti gleznotājas Kristīnes Kutepovas darbi, kuros atrodami stāsti par liepu ziediem Lielupes krastā, kaķa noslēpumaino pasauli, Palermo kalniem, meža gariem un par pāreju no viena posma citā. Gleznas atspoguļo un atgādina par dabas klātbūtni visur, arī abstraktās lietās.

Kristīne Kutepova absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās mākslas nodaļas glezniecības bakalaura un maģistra studiju programmu. Kopš 2014. gada Kristīne Kutepova piedalījusies dažādās grupu izstādēs, tostarp starptautiskos projektos Itālijā un Vācijā. Mākslinieces nozīmīgākās personālizstādes ir “Redzējumi” Rīgas Mākslas telpā, “Brīnumzeme” Jūrmalas pilsētas muzejā, “Dabas portreti” Liepājas pilsētas muzejā un citas.

Izstāde ir bez maksas un apskatāma Mālpils Kultūras centra darba laikā, uzrādot sadarbspējīgu vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu un personas apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte). Apmeklējot izstādi, ir jālieto sejas maskas.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.