Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Siguldas pagasta Kultūras namā varēs apmeklēt balles deju kursus

2022-01-14

Pēc pasākuma “Kustība. Veltījums Felicitai Ertnerei” balles deju meistarklasēm pieaugusi iedzīvotāju interese par balles deju nodarbībām, tādēļ Siguldas pagasta Kultūras nams sadarbībā ar sporta deju klubu “Zīle” radis iespēju arī turpmāk piedāvāt balles deju kursus.

Plānots, ka deju nodarbības Siguldas pagasta Kultūras namā, Zinātnes ielā 7B, notiks ortdienās no plkst. 20.00 līdz 21.00. Lai piedalītos nodarbībās un gūtu jaunas iemaņas, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru 29265335 (Iveta Zīle).

Tāpat atgādinām, ka katru trešdienu no plkst. 19.00 līdz 20.00 Siguldas pagasta Kultūras namā norit zumbas nodarbības. Lai piedalītos tajās, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru 29265335 vai 27643381. Zumba ir unikāls fitnesa virziens, kas apvieno ritmu, dejas horoegrāfiju un fitnesu. Tā ir kardio nodarbība, kuras mērķis ir sadedzināt kalorijas un uzlabot sirds un asinsvadu sistēmas.

Nodarbības tiek nodrošinātas epidemioloģiski drošā vidē jeb “zaļajā režīmā”. Nodarbību apmeklētājiem kopā ar personapliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti) jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka persona ir pabeigusi pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojusi Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.