Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Sestdien Siguldā norisināsies Lieltirgus diena

2022-05-12

Sestdien, 14. maijā, no plkst. 8.00 līdz 14.00 Siguldas tirgus teritorijā ar devīzi “Se-zonas atklāšana” norisināsies šā gada pirmā Lieltirgus diena brīvdabā un labiekārtotās zonas jeb laukuma iesvētības. No plkst. 10.00 laukumu ieskandinās un apmeklētājus iepriecinās apvienība “Rahu The Fool”, tāpat tirgus laikā darbosies darbnīca “Apglezno savu kroni”.

Sešus mēnešus ilgie laukuma būvniecības un labiekārtošanas darbi ir noslēgušies, Siguldā atkal atgriežas Lieltirgus dienas pasākumi. Lieltirgus diena ievērojama ar plašo un neierasto dalībnieku skaitu, kad laukumu piepilda ne tikai esošie zemnieki, bet arī vairāk kā 20 “Siguldas tirgus” un “Mūsu bio tirgus” zemnieki un mājražotāji, piedāvājot dažādus produktus – maizi, irbeņu sulu, gaļas produktus, vistas un teļa gaļu, smiltsērkšķu produkciju, kaņepju produkciju, kā arī amatnieku un meistaru darinājumus, siltu ēdienu, dzērienu un citas preces.

Siguldas tirgus gada laikā ir piedzīvojis jaunu centrālā laukumu segumu, apzaļumošanu, kā arī ēku rekonstrukcijas darbus. Kvartāla attīstīšana vēl turpinās, bet jau tagad mājvietu tur radusi populāra atpūtas vieta “Ezītis miglā”. Siguldas tirgus aicina nomniekus – zemniekus, tirgotājus, maiznīcas – izmantot šo tirdzniecības vietu.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.