Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Svētdien gaidāmas izmaiņas autobusu maršrutos uz Rīgu

2022-05-13

VSIA Autotransporta direkcija informē, ka, ņemot vērā Rīgā svētdien, 15. maijā, notiekošo Rīgas maratonu un tā laikā notiektos satiksmes ierobežojumus, gaidāmas izmaiņas to reģionālo autobusu maršrutu izpildes shēmā, kas dodas uz un no Rīgas.

Brīvības ielā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 13.40 tiks slēgta satiksmes kustība, tāpēc maršruta Nr. 5612 Rīga–Ragana–Sigulda, Nr. 6255 Rīga–Sigulda un Nr. 6992 Rīga–Mālpils autobusi, kā arī citi reģionālie autobusi, kas dodas ārpus Rīgas, brauks pa 13. janvāra, Marijas, Aleksandra Čaka, Bruņinieku un Brīvības ielu, bet laika posmā no plkst. 7.30 līdz 14.00 autobusi, kas brauc uz Rīgu, brauks pa Brīvības, Pērnavas, Aleksandra Čaka, Marijas un 13. janvāra ielu.

Aicinām iedzīvotājus rēķināties ar maršruta izmaiņām!