Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Atzīmēta Lēdurgas Kultūras nama 40 gadu jubileja

2022-05-16

14. maijā Lēdurgas Kultūras namā ar krāšņām svinībām tika atzīmēta kultūras nama 40. dzimšanas diena. Par godu tai tika organizēta viktorīna, sirsnīgs amatiermākslas kolektīvu koncerts, bet svinību noslēgumā – balle.

Viktorīnā, kura notika sadarbībā ar “MD viktorīnu”, piedalījās 6 komandas. Balvas saņēma visas komandas, taču ātrākie un zinošākie bija komanda “Krišjāņi”, gūstot 1. vietu, savukārt 2. vietā ierindojās komanda “Trīs paaudzes”, 3. vietā – “Metieniņš”.

Svētku koncertā piedalījās Lēdurgas Kultūras nama amatiermākslas kolektīvi un ciemiņi – Agra Daņiļēviča vadītais deju kolektīvs “Dzirnas”. Pēc koncerta vestibilā notika dzimšanas dienas sadziedāšanās.

Svinību viesi kārtīgi izdejojās ballē, kurā uzstājās grupa “Klintsons un logo”. Savukārt diskotēka bija Gunārs Vilde pārziņā, vienlaikus iepazīstinot ciemiņus ar Lēdurgas Kultūras nama vēsturiskiem faktiem un nozīmīgajiem notikumiem. Kultūras nama telpās varēja aplūkot dažādas ekspozīcijas, kuras saistītas ar tā vēsturi, kā arī fotografēties izveidotajā astoņdesmito gadu stila fotostūrī!

Fotogalerija no dzimšanas dienas viktorīnas apskatāma šeit.
Fotogalerija no svētku koncerta apskatāma šeit.