Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Aleksandra parka estrādē izskanēs deju koncerts

2022-05-16

28. maijā, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, Aleksandra parka estrādē Inčukalnā plkst. 13.00 būs iespēja redzēt bērnu tautas deju kolektīva “Minka” un mūsdienu deju studijas “Born to dance” audzēkņu koncertu.

Pēc koncerta bērni varēs redzēt cirka izrādi, piedalīties meistarklasē ar klaunu, spēlēt dažādas lielformāta spēles un piedalīties citās aktivitātēs.

Ieeja koncertā ir bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.