Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Krimuldas Sporta centra peldbaseinā viesojas trenere no ASV

2022-05-18

Aprīlī Krimuldas Sporta centrā viesojās Latvijas olimpiskās šķēpmetējas Ineses Jaunzemes meita Andra Jaunzeme, kas ilgus gadus strādā par peldēšanas treneri Amerikas Savienotajās Valstīs.

Trenere dalījās pieredzē ar jaunākajām tendencēm par bērnu peldētapmācību un vairākas dienas individuāli palīdzēja bērniem, kuriem grūtāk apgūt peldētprasmi.

Skolotājiem tika demonstrēti vairāki jauni vingrinājumi un paņēmieni interesantākām peldēšanas apmācībām grupās. Trenere ne tikai sniedza teorētiskās konsultācijas, bet arī praktiskas iemaņas, piedaloties mācību stundās, kāpjot ūdenī un individuāli darbojoties ar bērniem.

Trenere Andra Jaunzeme nodarbībās uzsvēra, ka peldēšanas mācīšanas mērķis ir iemācīties droši pārvietoties ūdenī un peldēšanas nodarbībās iegūtās iemaņas nekad neizzūd un saglabājas visu turpmāko dzīvi.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.